Autorka je v součastnosti aktivní na blogu - Pokemon-World
Seriál Ty Kanče má skupinu na FB! Klikni sem a přidej se i ty!

Květen 2009

Dead Heart - 33.Kapitola

29. května 2009 v 15:35 | Stene.07 |  Dead heart
A tím to pro mě skončilo. Tím pro mě skončil život upíra..
Tehdy jsem nevěděl, jestli jsem udělal správnou věc, nebo to byla chyba.
Ale ať to bylo cokoli, já nelituju. Nelituju že jsem Cedricovi dal prostě sbohem a odešel...
Odešel i přesto, že to semnou myslel dobře. A chtěl mi pomoct..
,,Odpust, prosím.." Požádal jsem a odešel. Doufal jsem, že ho už nikdy neuvidím.
Na tenhle zážitek asi nezapomenu. Nikdy nezapomenu na chuť krve... Ale já ve mě toho upíra potlačím, zapomenu na všechno co se děje ve světě upírů a budu žít jako člověk.
I když to ve mě něco zanechá. Vždycky budu vědět, že ty komixový upíři co se skrývají ve stromech a číhají v noci na svojí oběť, existují. Bude to ve mě dosmrti...

Dead Heart - 32.Kapitola

23. května 2009 v 11:56 | Stene.07 |  Dead heart
Hnedka jsem odběhl do pokoje protože jsem slyšel jak se zvedají z žídlí, takže brzo budou otvírat dveře. ,,Panebože.." řekl jsem si jen a odběhl. Za nedlouho jsem uslyšel klepání na dveře. Hned jsem se otočil a do dveří vešla vychovatelka.,,Danieli...tak co říkáš těm lidem? Nejsou bezvadní? Libil ses jim!" řekla a usmála se. Usmál jsem se taky a pokoušel jsem se opět nedýchat protože jsem byl v blízkosti člověka.,,Hm, byli fajn." řekl jsem.

Dead heart - 31.Kapitola

19. května 2009 v 15:50 | Stene.07 |  Dead heart
,,Hodně štěstí.." Popřál mi naposled Cedric a odešel. Nevěděl jsem, co teď budu dělat. Lidskou krev cítím z té vychovatelky, co stojí u dveří. Co budu dělat tam? Začínající upír co nesnesitelně žízní po krvi? Ještě k tomu takový cholerik jako já? Né to nejde k sobě. Vždyť já je tam všechny sežeru..a to bez vtipu. Dobře, budu se snažit nedýchat... To byla jediná možnost, co mi zbyla.

Dead Heart - 30.Kapitola

14. května 2009 v 15:27 | Stene.07 |  Dead heart
Já jsem to musel udělat. Nechtěl jsem, ale já... Nešlo to jinak. Když jsem tu krev viděl, neovládl jsem se. Vypil jsem ji do poslední kapky..
Mělo by mi být líp, ale není. Je mi hůř. Mnohem hůř. Nejen že mám výčitky svědomí, že jsem to udělal, ale teď jí potřebuju ještě víc... Bojím se, že se neudržím a na někoho zaútočím..Jsem na dně. Celý den se snažím sedět v pokoji a nevycházet ven, nepřijít do styku s lidmi.

Dead Heart - 29.kapitola

10. května 2009 v 15:51 | Stene.07 |  Dead heart
Už jsem nic nevnímal. Myslel jsem si, že je konec. Že umřu..
Ale já neumřel..
Otevřel jsem oči. Nejdříve jsem je pomalu otevíral a viděl vše rozmazaně, pak sem si ale zvykl a už se moje oči přizpůsobili tomu náhlému světlu. ,,Co se..děje?" Vykoktal jsem a rozhlédl jsem se. Nakonec jsem zjistil, že jsem v posteli v mém pokoji.,,Díky bohu!" Ozvalo se a já se ihned otočil za hlasem.

Dead heart - 28.Kapitola

8. května 2009 v 9:24 | Stene.07 |  Dead heart
Věděl jsem, že se zase chovám jak blbec. Často měním názory, chvíli jsem rád, že tu Cedric je, a pak mu začnu nadávat.,,Nemysli si že bych někdy klesnul tak hluboko že bych pil krev nevinnému člověku! Ani zvířeti ne! Nebudu jí pít!!" Naštval jsem se.,,Jsi tvrdohlavý.." Ozvalo se jen a slyšel jsem kroky, které se vzdalovaly..,,Nebudu jí pít..."

Dead Heart - 27.Kapitola

6. května 2009 v 17:21 | Stene.07 |  Dead heart
Tímto výstupem sem je dokonale přesvědčil o opaku. Vím to. A věděl jsem to moc dobře. Jenomže se neumím ovládat. Ale jak by to někdo mohl pochopit? ,,Danieli, uklidni se a chovej se slušně!Jdi zpátky do pokoje!" To byla jediná věta, co mi na to řekly..No tak co jsem měl dělat?
Je to tu strašný. Uplynuli už 4 dny a já jsem stále jen v pokoji.
,,Danieli? Je tu za tebou návštěva. Ale chovej se slušně, nebo to bude maximálně na 5 minut.." Takhle se ke mě chovají. Ani jsem neodpověděl a koukl ke dveřím. Stál tam...
,,Cedricu!!" Konečně jsem dal najevo něco, co jsem potlačoval. Jsem rád že je tu. Vím že jsem udělal blbost. Já neměl odcházet. Jsem tu z vlastní blbosti. Cedric to myslel dobře...
Cedric se jen zazubil a šel za mnou.

Live images - 50.Kapitola

5. května 2009 v 15:42 | Stene.07

KONEC

Nejen že se mi zatočila hlava a udělalo se mi blbě...Ale najednou jsem se cítila jinak.Jinak než doposud...Úplně jinak! Tak jako..jako dřív...,,Ty oči.." broukla jsem když jsem zahlédla kolem jdoucí osobu, co se smutně koukala směrem ke mě..,,TY OČI!!!!!!" Vykřikla jsem znova a na tváři se mi utvořil úsměv.,,Já je znám.." pokračovala jsem.,,Juliet?" Řekla osoba co stála na druhém chodníku..,,Maxi!" Vykřikla jsem...

Dead heart - 26.Kapitola

4. května 2009 v 15:53 | Stene.07 |  Dead heart
Upíři sice běhají o dost rychleji než lidé.Dokázali by uniknout každému člověku.Ale já ne.Já to nedokázal.Chtěl jsem utéct.věděl jsem, že budu rychlejší než policajt a že mě nebude stačit.I bez míhání.Míhat ještě neumím, ale i tak bych mu utekl.Policisté už to chtěli vzdát, jen kroutili hlavou nad tím, jaktože běžím tak rychle.A už to chtěli vzdát.Ale oni to nevzdali..to JÁ!
Zastavil jsem.Nechal jsem se chytit...A odvést..sem - do děcáku..

A jak to s blogem bude dál?

3. května 2009 v 15:49 | Stene.07
je tu mrtvo → Vím to! → Upadá to tu.
A
le mě nevadí to, že na blogu je denně něco malá přes stovku dvě..
Pro mě tenhle blog není všechno → Mám i jiný zájmy.
Ale chtěla bych vám říct, že jsem tu teďka víkendy vůbec nebyla..
Když přijdu ze školy a jdu na PC, taky jsem na mém oblíbeném fóru,Facebooku,libku,flickru,lidech,..a tak bych mohla pokračovat.Když nejsem na PC tak se taky věnuju ím zájmům (fotografování,kytara,Darren..)
No ale jak to s blogem tedy bude dál? =) Čtěte!