Autorka je v součastnosti aktivní na blogu - Pokemon-World
Seriál Ty Kanče má skupinu na FB! Klikni sem a přidej se i ty!

Září 2009

SL Journal - info

30. září 2009 v 20:38 | Nebhet
Jako kažý správný blog i ten náš bude mít svůj časopis. Ponese název SL Journal. Aby jsme časopis moli vydávat, potřebujeme VÁS!
  • Umíte psát poutavé články?
  • Máte na psaní talent, ale nikdo vaše díla nevidí?
  • Chcete si zkusit práci v časopise?
Pak hledáme právě vás! Jak už jsem psala budou dvě šéfredoktorky (Nebhet + Sissi) pod kterýma budou ostatní redaktoři. Rozdělíme si vás a každý redaktor se může obrátit na svého šéfredaktora o pomoc či radu.

Aktuálně - Sissi a Stene.07

30. září 2009 v 15:21 | Stene.07
Omlouvám se, ale já vážně nějak nestíhám a mimo jiné nemám náladu něco přidávat na blog.
Snad zase budu mít chuť sem něco přidat a komix Smrtící Poslání bude pokračovat ^^
Ale vůbec se mě nechce zapínat Sims a fotit další díl... Pochopte to prosím :)

Co se týče Sissi, dnes mi psala.
Je v nemocnici, tak proto není aktivní.
Psala, že až se vrátí, tak zase bude na blog přidávat.

Děkuji za pochopení, Stene.07

Projekt - Nebhet & Tatra.nka

29. září 2009 v 21:40 | Nebhet
Ano, není tu skoro nic, ani komix a ani info o časopise. Info zveřejnit nemohu, protože blogmasterka Sissi je nějak mimo. Už dlouho nebyla na icq a já se s ní nemůžu dohodnout. Komix osudová volba taky není, ale dneska jsem nezahálela. Společně s Tatra.nkou jsme vytvořili projekt - KOMIX
Bude mít jenom pár dílů, nanejvíš 4. Jeden díl nafotím a napíšu já a další díl Tatra.nka. Děj a vše okolo jsem taky vymysleli společně, teda byla to morda! :-D
Pokud se chcete pobavit jděte na blog tatra.nky (t-h-e--s-i-m-s-2.blog.cz) kde je skopírovaný text z ICQ kde jsem se hodinu dohadovali o jméně hl. postavy. Jen se tam nezobrazují moji smajlíci :-(
Upoutávka▼ Měla jsem na ni pár minut protože mě Tatra.nka honila (popoháněla xD)

Nebhet online

29. září 2009 v 15:24 | Nebhet
  • Ahojky tak sedím u počíteče a nevím co mám dát na blog. Sice přemýšlím, až se mi kouří z hlavy, ale nápady nepřicházejí.
  • Proto bych se chtěla zeptat jestli někdo nechce pokecat v komentářích, uvidíme jak budu dlouho online. Klidně se mě ptejte na věci co vás zajímají. Budu se snažit odpovědět.

Akutálně k blogu

26. září 2009 v 19:42 | Nebhet |  Aktuálně
Moc dlouho tu nebyla aktuálka, tak to musíme napravit :)
Něco mě přes ty dny bez blogu napadlo a chci to uskutečnit. Myslím že by vás to mělo bavit a blog by ožil.
Chcete vědět co se chystá?
Komixy, blog, všeobecné informace, co si nesmíte nechat ujít?
Není nic jednodušší než si přečíct tenhle článek a vyjádřit váš názor na věc!.Neaktivita?

24. září 2009 v 22:05 | Nebhet |  ║Oznámení
Pokud jste pravidelnými čtenáři našeho blogu, tak jste si určitě všimli, že to tu moc nežije..
Pokud jde o mě, tak nemám moc času a chybí mi chuť k blogování. The sims se mi zapínat nechce a bojovat se hrou, aby mi umožnila nafotit komix je pro mě holé utrpení.
Jistě komix Osudová volba mě baví, ale prostě se mi teď nechce fotit. Snad se mi to povede v sobotu. Komix určitě 2x týdně jak je v rozpisu nebude. Bude jednou a to v sobotu. Nemám čas.
Co se týče o běhu blogu všeobecně... Nevím jak holky, ale aby tu bylo něco jiného než komixy, museli by jste se taky zapojit (časopis, SONB, SONK popřípadě jinou soutěž třeba grafickou)

Smrtící poslání - 1.Kapitola

21. září 2009 v 16:32 | Stene.07
Pondělí, den, kdy mám nejvíc práce do školy. Celý víkend se flákám na počítači a do školy toho moc neudělám. Tedy, já pracuji, ale na věcech které nejsou do školy a jsou pro mě mnohem důležitější. Ve třídě, no možná dokonce i na celé škole, jsem žák s nejlepším prospěchem. Moc se nehodím k té naší třídní partě, jsem spíše uzavřený člověk a raději dávám pozor o hodinách a doma se kouknu na učení, než abych celé hodiny nesmyslně blbnul s partou vtipálků a za pár let dělal uklízeče na veřejných záchodech.
Mamka má zrovna dovolenou a sestra je nemocná, takže byly obě dvě doma, když jsem se vrátil ze školy. Hned mě zavolaly k obědu, i když si radši jídlo beru do pokoje.


thesims2-edianka.blog.cz

18. září 2009 v 10:54 | Sissi |  Zhodnocené blogy
Autor:Edianka
Blog:thesims2-edianka.blog.cz

Umělecká fotka-Vyhlášení

16. září 2009 v 20:11 | Nebhet |  Umělecká fotka
Je načase vyhlásit soutěž Umělecká fotka. Soutěž, která se nepovedla na samém začátku a nepovedla se ani v závěru..proč? Měla jsem 4 soutěžící a zbyli mi jen dva :)
Chcete vědět proč?

rosesworldsims.blog.cz

15. září 2009 v 9:36 | Sissi |  Zhodnocené blogy
Autor:Loreena.Rose
Blog:rosesworldsims.blog.cz

k-thesims-p.blog.cz

15. září 2009 v 9:16 | Sissi |  Zhodnocené blogy
Autor:K-thesims-P team
Blog:k-thesims-p.blog.cz

Smrtící Poslání - Úvod

14. září 2009 v 15:49 | Stene.07
Život. Každý ho žijeme. Můj život se moc neliší od těch ostatních, ale přece jen by se něco málo našlo. A někdy i to málo stačí na to, abychom se od ostatních lišili úplně. Jmenuji se Joshua Evans. Kamarádi a známí to zkracujou jen na "Josh". Je mi 17 let, tudíž navštěvuje druhým rokem Střední školu. Bydlím jen s matkou a sestrou. Otec umřel, když mi bylo 11 let. Nevím jak zemřel, do dnes o tom s námi máma nechce mluvit, takže na ní zbytečně nenaléháme, i když nás to hodně zajímá. Hlavně mě. Už delší dobu se snažím zjistit, co se stalo tak hrozného, že o tom nechce mluvit. Už je to přece jen 6 let a to je docela dlouhá doba na to, abychom se z toho všichni zotavili. Ale pryč od toho. Kamarádi. To je další věc. Moc jich nemám, vlastně skoro žádného. Ale to by nebylo tím, že ostatním přijdu divnej. Naopak. Lidi ve třídě mě mají jako toho nejoblíbenějšího, i když to tak sám nevidím. Nejsem namyšlený, nezneužívám lidi a nechápu, proč si vybrali zrovna mě. Jsem spíše uzavřený, rád se věnuji počítačům a hudbě a s kamarády ven nechodím. Může vám to přijít divné, ale ještě jsem neměl žádnou holku. Nějak mi to ani nechybí. I když na naší škole je dost holek, které mě pořád někam zvou, protože se jím líbím, nikdy jsem žádné jejich pozvání nepřijal. Možná je to odemne sobecké. Teď to vypadá, že jsem jen namyšlený kluk, který ví, že po něm každý šílí. Ale tak to není. Vždy, když mě nějaká holka někam pozve, snažím se jí odmítnout tak, aby nebyla smutná. A většinou se mi to i povede, protože jí dohodím kamaráda, který o ní má delší dobu zájem.
Ale bohužel se začali na celé škole šířit pomluvi o mé orientaci. Ano, myslí si, že jsem na kluky. Nebudu jim to rozmlouvat, protože většina puberťáků z naší školy stejně nikdy nepochopí, že jsem obyčejný heterosexuál, který jen nikdy neměl vztah.

Anorexie

12. září 2009 v 22:41 | Nebhet
Byla jednou jedna mladá 16ti letá dívka. Jmenovala se Monica Roland. Měla všechno Peníze, kamarády, dobré známky, kluka, fajn rodiče, pěknou postavu hezký obličej a božské vlasy. Jak to tak bývá o takové holky je zájem a Monica byla třídní star. Bylo téměř jasné že jednoho dne z ní bude uznávaná top modelka. A taky že ano. Jendou šla Monica po ulici a zastavil ji chlap, který tvrdil že zastupuje agenturu Top Models. Monica byla nadšená a okamžitě si vydala na konkurz, který se konal za týden.

Je to neomluvitelné!!

12. září 2009 v 17:52 | sissi
Včerejší den byl pro všechny co mají blog asi opravdu stresující!Ani pro mě to nebylo lehké.Ani trochu.Byla jsem na nervy celý den.To co se stalo na bllogu.cz je neomluvitelné.Přikládám jim za to velkou chybu a když jsem se o té chybě dozvěděla byla jsem dost sprostá...Byl kvůli tomu zničen 1 nejpopulárnější blog.Jak už psali obě spolumajitelky je to opravdu příšerné.Jestli tohle čte ten ubožák tak mu z celého srdce přeju aby měl v životě jenom smůlu...zahodil totiž něčí tříletou práci.ALe jediného co dokázal bylo to že jim záviděl nic víc!!!A potom na to doplatilo ještě sg.Upřímně řečeno včera bylo 11. září..Já sem čekala něco špatného ale tohle je moc!Ovšem už se stalo a nedá se nic dělat...Budu všem co přišli o blog držet palce aby se znova zvedli a ráda je podpořím:).Já osobně bych na to neměla začínat s něčím znova.A proto tolik obdivuju všechny co z toho pádu postavili na nohy.Důležité je uvědomit že už je to naštěstí za náma a doufám že se to NEbude opakovat!Projistotu kdyby náhodou jsou u nás na blogu všechny komixy zazálohované takže se nemusíte bát..a vám radím to samé..Ten co takhle ublížil toho bude nadosmrti litovat protože bude mít ještě velké výčitky svědomí...ted se možná směje ale to teprve přijde
A LIDI SNAŽNĚ VÁŠ PROSÍM!!!PROBERTE SE A NECHTE UŽ TOHO RUŠENÍ BLOGŮ JE TO TRAPNÝ!

Lidi jsou svině

12. září 2009 v 12:00 | Nebhet
Všichni víme co se stalo. Už tu o tom psala Lucka, takže já jen něco doplním. Lidi jsou zmetci...neváží si ničeho! Tříletá práce autorů blogu Lovelysims přišla v niveč a to jen kvůli slavnému blogu.cz. Nevím co si mysleli..že snad nikdo nepříjde na to, že jakékoliv heslo od jakéhokoliv blogu jde poslat na jakýkoliv e-mail? Včera jsme zálohovali komixy. Zrušili dva slavné blogy o sims (LS,SG) autorce tatra.nce někdo vzal heslo. Já se Stene.07 jsme se snažili zachránit alespoň komixy. Zálohovali jsme je, to ano. Ovšem kdyby blog zrušili už by sme ho nejspíš nikdy neobnovili...

11.Září

12. září 2009 v 0:13 | Stene.07
11.Září..
Všichni víme, co se stalo v roce 2001.
Tenhle den nenávidím. Tenhle den byl prostě divnej.
A dnes jsme ztratili nejúspěšnější blog o Sims.
......LovelySims

monycimerman.blog.cz

11. září 2009 v 17:09 | Sissi |  Zhodnocené blogy

Autor:Mony
Blog:monycimerman.blog.cz

7 díl-smrt

11. září 2009 v 16:39 | Sissi

Nový komix ? Bude

10. září 2009 v 21:05 | Stene.07
Dead Heart skončilo...
Pro mě né tak úplně, protože s tím komixem budu mít ještě nějakou práci.. Ale to jindy :)
No a nový komix bude, začne v Pondělí.
Jak už jsem psala, bude se jmenovat "Smrtící Poslání" a bude nadpřirozený, jak jinak.
Tak snad se těšíte.